Mobil Uygulaması Gizlilik Politikası

Mobil uygulaması kişisel verileriniz güvence altındadır. Recep Kocur tarafından (RK anılacak), 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (‘’KVKK’’) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, yalnızca aşağıda açıklanan çerçevede ve ilgili mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

İşbu gizlilik politikası, Mobil Uygulama’ya erişim sağlayacak kişilerin (‘Kullanıcılar') mobil uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu gizlilik politikası RK’un mobil uygulama kapsamındaki hizmetlerden kullanıcıları yararlandırmak amacıyla kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir.

İşbu gizlilik politikası hükümlerini, dilediği zaman mobil uygulamasında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir.

RK’un değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, işbu mobil uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Kullanıcıların mobil uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

1. Cihaz Bilgisi’ne Erişilmesi

Aşağıda belirtilen veriler uygulama aracılığıyla toplanabilecek ve bu politikada belirtilen amaçlarla işlenebilecektir.

Cihazın model bilgileri dışında kullanıcıya ait herhangi bir kişisel veri tutulmamaktadır.

1.1. Bilgilerin Kullanılması

Mobil uygulama’nın yüklenmesinden sonra mobil uygulama aracılığı ile alınacak e-posta adresi ve cihazın bilgileri sadece kullanıcılara online hizmetlere katılmaları durumunda anınabildirim mesajı ve e-posta göndermek için kullanılacaktır.

1.2. Bilgilerin Paylaşılması Kullanıcı verileri (Cihazın model bilgileri)

Yasal Mercilerlerden gelen talepler haricinde 3. şahıs veya firmalarla asla paylaşılmaz.

2. Hak ve Yükümlülükler

RK adına kayıtlı İşaret ve diğer kayıtlı marka ve eserlerin (Mobil Uygulamanın; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı’nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu gizlilik politikasını kabul etmekle mobil uygulamasının kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı'ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, RK bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı’dan talep edebileceği gibi gereklilik halinde yasal yollara başvurabilir.